Lezing Ruimte en Rust na een laatste levensfase/afscheid
Datum/Tijd
Date(s) - 08/04/2019
13:00 - 15:00
Op 11 maart 2019 verzorgen Henriët van der Horst en Hannie Schuurman een besloten lezing voor de team dag van het VTPZ NO Friesland.
HENRIËT VAN DER HORST (Een Samenloop) is professional organizer, oftewel opruimcoach. Ze
vertelt over het opruimen van spullen van overleden dierbaren, dat niet voor iedereen makkelijk is. Over hoe je zelf, als je aan het eind van je leven bent gekomen, handreikingen of hulp kunt krijgen om je spullen alvast uit te zoeken en op te ruimen, of klaar te maken voor je toekomstige nabestaanden.
HANNIE SCHUURMAN is registerexecuteur. Ze vertelt over wat er na een overlijden financieel geregeld moet worden. Wie dat kan en mag doen en vooral hoe je die zaken kunt aanpakken. Het is immers belangrijk om ruimte te hebben voor rouw en dat het regelwerk, dat bij de afwikkeling van een nalatenschap komt kijken, geen stress of (nog erger) ruzie in de familie oplevert.
Wilt u meer informatie over deze lezing of wilt u deze lezing reserveren? Neem dan contact op met Henriët van der Horst via email info@eensamenloop.nl of telefonisch via 06-12631215.
Voor algemene informatie kunt u contact opnemen met info@jouwlaatstelevensfase.nl
